MENU

Likvidace autovraků

Upozorňujeme zákazníky, že od 1.11.2019 účtujeme poplatek 500Kč za ODVOZ autovraku naší odtahovou službou. Děkujeme za pochopení.

 

Zákonná povinnost likvidace vozidel

Zákon ukládá povinnost majitelům motorových vozidel žádající o trvalé vyřazení z evidence vozidel provést takzvanou Ekologickou likvidaci vozu a to na vlastní náklady. V případě, že majitel nemůže doložit protokol o Ekologické likvidaci vozidla, jeho vozidlo nemůže být vyřazeno z evidence a on je povinen dále hradit zákonné pojištění motorových vozidel.

Jak na likvidaci vozidel, autovraků

  • Vyřešte Ekologickou likvidaci vozidla jednoduše- vůz kdykoliv v pracovních hodinách STK přivezte k nám do areálu. V případě nutnosti odtahu nepojízného vozidla volejte: ( tel.č.: 602773668 )nebo email ( info@franotrans.cz ). Dommluvte si termín odtahu vozu a vše ostatní nechte na nás.
  • Vaše vozidlo odvezeme na likvidaci autovraků naší odtahovou službou za poplatek 500Kč
  • Úřední protokol o provedené ekologické likvidaci vozidla Vám vystavíme ihned při předání vozidla nebo dle domluvy- například do druhého dne.

Důležité upozornění

Neustále přibývá podvedených lidí, kteří odevzdali své vysloužilé auto pochybné firmě a nikdy neobdrželi doklad o provedené ekologické likvidaci vozidla.

Mnoho podnikavců nabízí za Vaše vozidlo podezřele vysoké výkupní ceny, aniž by měli povolení od Ministerstva životního prostředí na sběr nebo zpracování autovraků.

Abyste se nestali obětí podvodného jednání i Vy, zde si on-line ověřte společnosti, které jsou oprávněny ke sběru a zpracování autovraků.

Důležité kontakty k likvidaci vozidla

telefon: 602773668
email: info@franotrans.cz

Fotogalerie

Franotrans - Likvidace autovrakůFranotrans - Likvidace autovrakůFranotrans - Likvidace autovrakůFranotrans - Likvidace autovrakůFranotrans - Likvidace autovrakůFranotrans - Likvidace autovrakůFranotrans - Likvidace autovrakůFranotrans - Likvidace autovraků